Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası Online TV-Sunu Merkezi'ne
"Tüberküloz Basilinin Genomik Şifreleri ve
Yeni İlaç Hedefleri"
Canlı Konferansının Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI Mikrobiyoloji: Laboratuvar-Klinisyen İşbirliği CANLI KONFERANSLAR SERİSİ Mart 2016 Programı "24 Mart Dünya Tüberküloz Günü" münasebetiyle "Tüberküloz Basilinin Genomik Şifreleri ve Yeni İlaç Hedefleri" başlığıyla Prof. Dr. Deniz GÜR'ün moderatörlüğünde; Doç. Dr. Alpaslan ALP'ın sunumuyla 29 Mart 2016 Salı günü www.infeksiyondunyasi.org adresinde gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Doç. Dr. Alpaslan ALP'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Hilal KUZUCU MALÇOK
Hocamızın güzel diksiyonuyla, sürekli ilgi ile dinleyebildiğim çok faydalı bir sunum oldu. Bu konuyu gündeme aldığınız için teşekkürler.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunum için çok teşekkürler...

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler