Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

Teletıp ve Eğitim Derneği Tarafından Verilen
İYİ SUNUM KİTABI Kazanan 3 Üyemiz Kim?

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla "24 Mart Dünya Tüberküloz Günü" münasebetiyle 31 Mart 2016 Perşembe günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın Mart ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

"24 Mart Dünya Tüberküloz Günü" münasebetiyle seçilen "Bright Star" (Parlak Yıldız), "The Constant Gardener" (Arka Bahçe), Boş Çerçeve ile "Hıçkırık" ve "Kelebeğin Rüyası" filmlerinden kimi sahnelerin altyazıları ile video formatında gösterildiği Canlı Konferans Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in eşsiz anlatımlarıyla başarıyla tamamlandı.

Canlı Konferansa katılanlar arasından kura ile belirlenen; Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Doç. Dr. Ömer EVİRGEN'e, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi, İç Hastalıkları Kliniği'nden Dr. Şafak DAĞLI'ya ve Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Anabilim Dalı'ndan Yrd. Doç. Dr. Özcan ERDOĞAN'a Teletıp ve Eğitim Derneği tarafından "İYİ SUNUM KİTABI" hediye edildi.

Canlı Konferans sonunda Prof. Dr. Necla TÜLEK tarafından çekilen kuranın video kaydını İnfeksiyon Dünyası, Online TV'den izleyebilirsiniz.

Kitap kazanan üyelerimizi kutluyor, bu tarz hediye ve sürprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler