Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası, Online TV-Sunu Merkezi'ne
"MediSine" Programı Mart Ayı Yayınının
Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla "24 Mart Dünya Tüberküloz Günü" münasebetiyle 31 Mart 2016 Perşembe günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın Mart ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

"24 Mart Dünya Tüberküloz Günü" münasebetiyle seçilen "Bright Star" (Parlak Yıldız), "The Constant Gardener" (Arka Bahçe), Boş Çerçeve ile "Hıçkırık" ve "Kelebeğin Rüyası" filmlerinden kimi sahnelerin altyazıları ile video formatında gösterildiği Canlı Konferansta Tüberkülozun Sanat Üzerine Etkileri de detaylı olarak anlatıldı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunumunuz için çok teşekkürler... Sanatsever basil terimini çok beğendim:)) Müziklerle ruhumuz okşandı... Tekrar teşekkürler...

*Selma YEŞİLBAĞ
Çok emek vermişsiniz, teşekkürler, ellerinize sağlık.

*Yasemin DURSUN
Flimler çok güzel seçilmiş. Teşekkürler...

*Hilal KUZUCU MALÇOK
İnfeksiyona değişik bakış açısı için teşekkürler.

*Ebru DİK
Keyifli sunumunuz için teşekkürler...

*Gülşen YAZICI
Bursa Devlet Hastanesi'nden sevgi ve selamlar. HİKON'a gidemeyen bizler için MediSine programı da teselli ödülü olsun.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler