Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası Online TV-Sunu Merkezi'ne
"Olgularla Komplike Deri Yumuşak Doku İnfeksiyonları ve
Güncel Tedavi Seçenekleri"
Canlı Konferansının Kayıtları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'nda Prof. Dr. Meltem IŞIKGÖZ TAŞBAKAN'ın sunumuyla "Olgularla Komplike Deri Yumuşak Doku İnfeksiyonları ve Güncel Tedavi Seçenekleri" Canlı Konferansı 5 Nisan 2016 Salı günü gerçekleştirildi.

Pek çok klinikte tek bağlantı noktasından toplu olarak izlenen ve 20 katılımcı soru-katkısının geldiği Canlı Konferans Prof. Dr. Meltem IŞIKGÖZ TAŞBAKAN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ali Rıza İLBAŞI
Hocam bu güzel sunumunuz için Bursa Mudanya'dan kucak dolusu sevgi ve saygılar.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunum için teşekkürler...

*Erol SEVİM
Sunumunuz için çok teşekkürler.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler