Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası Online TV-Sunu Merkezi'ne
"Atım Pompalarına Bağlı Antibiyotik Direnci ve Klinik Önemi"
Canlı Konferansının Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI Mikrobiyoloji: Laboratuvar-Klinisyen İşbirliği CANLI KONFERANSLAR SERİSİ Mayıs 2016 Programı "Atım Pompalarına Bağlı Antibiyotik Direnci ve Klinik Önemi" başlığıyla Prof. Dr. Deniz GÜR'ün moderatörlüğünde; Prof. Dr. Ufuk HASDEMİR'in sunumuyla 12 Mayıs 2016 Perşembe günü www.infeksiyondunyasi.org adresinde gerçekleştirildi.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Nuretdin KUZHAN
Atım Pompalarına Bağlı Antibiyotik Direnci ve Klinik Önemi konulu güzel sunumlarıyla antibiyotik direnç mekanizmaları hakkında farkındalığımızın artmasını sağlayan hocalarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

*Ebru DİK
Emeğinize sağlık. Çok güzeldi. Keyifle takibe devam.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunum için çok teşekkürler...

*Bengül DURMAZ
Değerli arkadaşlarım ağzınıza sağlık.

*Fatih AKKUŞ
Sunum için çok teşekkürler.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler