Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası, Online TV-Sunu Merkezi'ne
"MediSine" Programı Mayıs Ayı Yayınının
Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla GENÇLİK, SPOR ve SAĞLIK başlığı altında 17 Mayıs 2016 Salı günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın Mayıs ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

"19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" münasebetiyle GENÇLİK, SPOR ve SAĞLIK başlığı altında "Sophie's Choice" (Sophia'nın Seçimi), "Chariots of Fire" (Ateş Arabaları), "Concussion" (Sarsıntı), "Boyhood" (Çocukluğum) ve "Wild" (Yaban) filmlerinden seçilen sahnelerin altyazıları ile video formatında gösterildiği Canlı Konferans Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in eşsiz anlatımlarıyla başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Gülşen YAZICI
Bursa Devlet Hastanesi'nden sevgi ve selamlar.

*Tekin KARSLIGİL
Harikaydı, Hocalarıma teşekkürlerimi sunarım.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunum için teşekkürler...

*Ali Ekrem AYDIN
Güzel sunum için teşekkür ederim. Keyifliydi...

*Recep ERMUT
Sunum için teşekkürler.

*Şevkiye KÖSE
Sunumunuz için çok teşekkürler.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler