Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

Pediatri Dünyası Web TV-Sunu Merkezi'ne
"Havuz ve Denizde Kulak Sağlığı"
Canlı Konferansının Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'nda "Havuz ve Denizde Kulak Sağlığı" Canlı Konferansı Doç. Dr. Hasan TEZER'in moderatörlüğünde Prof. Dr. Kemal UYGUR'un sunumuyla 16 Haziran 2016 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Prof. Dr. Kemal UYGUR'un katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile interaktivitesi yüksek bir şekilde tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.pediatridunyasi.org aracılığıyla "Pediatri Dünyası, Web TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "Pediatri Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*İstanbul'dan sevgiler... Bu güzel sunum için sizlere teşekkür ederiz...

*Suat ERKMEN
Bu güzel sunum için Kemal beye çok teşekkür ederim... Sunumu sorduğu sorularla çok güzel yönlendiren Hasan beye de teşekkür ederim...

*Ejder ŞAHİN
Merhaba, sunum için teşekkürler.

*Serpil MIZRAKÇI
Sunum için çok teşekkürler...

www.pediatridunyasi.org

Haberler