Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

Romatolojim Online TV-Sunu Merkezi'ne
"İnflamatuar Artritlerde (RA, aksSpA ve PsA)
Sertolizumab Pegol"
Canlı Konferansının Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

Türkiye Romatoloji Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'de "İnflamatuar Artritlerde (RA, aksSpA ve PsA) Sertolizumab Pegol" Canlı Konferansı Prof. Dr. İhsan ERTENLİ ve Prof. Dr. Sedat KİRAZ'ın sunumlarıyla 30 Haziran 2016 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Pek çok noktada tek bağlantı üzerinden toplu bir şekilde izlenen Canlı Konferans Prof. Dr. İhsan ERTENLİ ve Prof. Dr. Sedat KİRAZ'ın katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.romatolojim.org aracılığıyla "Romatolojim, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "Romatolojim, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Adana'dan selamlar. Teşekkürler.

*Aylin Rezvani
Değerli İhsan ve Sedat hoca verdiğiniz bilgileri zevkle dinledim. Çok teşekkür ederim.

*Gökhan Sargın
Sunumunuz için teşekkür ederim.

*Yonca Morris
Çok teşekkür ederim. Selamlar.

www.romatolojim.org

Haberler