Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

NERİMAN HANIM ve KEMAL BEY'DE
18. ULUSAL İÇ HASTALIKLARI KONGRESİ'NE KATILACAK...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Neriman Hanım ve Kemal Bey muayene olmak için 8 Eylül-15 Ekim 2016 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Neriman Hanım ve Kemal Bey'in
*Birisi non eroziv reflü hastası ve
*Diğeri ise endoskopide erozyonları olan reflü hastası.

Neriman T'nin göğüs kemiğinin arkasında yanma, mide ağrısı, şişkinlik şikayetleri var.

Kemal U'nun ise göğüs kemiğinin arkasında yanma, ağzına acı ekşi su gelmesi, gece uykudan boğularak uyanma şikayetleri var.

Hastalar bu öykülerle geldiler.
BU HASTALARA NASIL YAKLAŞIRSINIZ?
*Başka ne sorarsınız?
*Başka ne yaparsınız?
*Nasıl yönetirsiniz?
*Nasıl bir reçete yazarsınız?
*Hastalara neler anlatırsınız?

Neriman Hanım ve Kemal Bey muayene için sizi www.tihudum.org, Ortak Pano'nun solundaki köşede bekliyor...

TİHUDUM, Ortak Pano'nun solundaki köşe aracılığıyla sanki karşınızda hasta dosyası var ve oradan açıp öğreniyormuşsunuz gibi merak ettiğiniz, sorduğunuz her şeyi yanıt olarak alabileceğiniz vaka simülasyon programı ile Neriman Hanım ve Kemal Bey'i muayene edebilirsiniz.

18. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi içerisinde 15 Ekim 2016, Cumartesi günü 13.30 - 14.30 saatleri arasında Sueno Deluxe Otel & Kongre Merkezi, C Salonunda ise Neriman Hanım ve Kemal Bey Prof. Dr. Serhat BOR tarafından detaylı olarak muayene edilecek. Hocamız vakalara nasıl yaklaşılması gerektiğini anlatacak ve yanıtlarınızı yorumlayacak, tecrübeleri ışığında hastaların/hastalığın nasıl yönetilmesi gerektiği ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacak.

www.tihudum.org

Haberler