Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"HIV/AIDS: TEDAVİDE YENİLİKLER ve TARTIŞMALI VAKALAR" TOPLANTISININ
"TARTIŞMALI VAKALAR" OTURUMUNU BİRLİKTE YÖNLENDİRELİM...

HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED), Hacettepe Üniversitesi HIV/AIDS Tedavi ve Araştırma Merkezi (HATAM) ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı tarafından düzenlenen, İNFEKSİYON DÜNYASI Platformu tarafından desteklenen "HIV/AIDS: Tedavide Yenilikler ve Tartışmalı Vakalar" Toplantısı 9 Eylül 2017 Cumartesi günü Hilton Otel, ADANA'da gerçekleştirilecektir.

Toplantı öncesinde İNFEKSİYON DÜNYASI, Ortak Pano'nun solundaki "HIV/AIDS: TEDAVİDE YENİLİKLER ve TARTIŞMALI VAKALAR" Toplantısı köşesinden 3 adet tartışmalı vakayı siz değerli üyelerimizle paylaşacağız ve tartışmalı konuları hep birlikte çözümleyebilmek için vakalarla ilgili değerlendirmelerinizi alacağız.

Tartışmalı vakalar için İNFEKSİYON DÜNYASI üzerinden yaptığınız değerlendirmeler 9 Eylül 2017 Cumartesi günü saat 14.00'deki "TARTIŞMALI VAKALAR" oturumununa yön verecek.

Toplantıya 9 Eylül 2017, Cumartesi günü saat 10.00'dan itibaren tüm gün boyunca İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org) Platformu'ndan canlı olarak katılabilirsiniz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler