Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI'NDA
ARAŞTIRMACILAR ANLATIYOR!
"TÜRK İŞİ" PROGRAMI'NIN 1. CANLI KONFERANSI...

İNFEKSİYON DÜNYASI ve FLORA Dergisi'nin iş birliğiyle hazırlanan TÜRK İŞİ Programının 1. Canlı Konferansı 13 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 12.15'te gerçekleştirilecektir. www.infeksiyondunyasi.org'daki Canlı Konferansta Prof. Dr. Hamdi AKAN; Prof. Dr. Özlem KURT AZAP'a "INCREMENT" çalışması ve Lancet Infectious Diseases'deki yayını ile ilgili sorular soracak, Prof. Dr. Özlem KURT AZAP soruları Canlı Konferans'ta İNFEKSİYON DÜNYASI üyeleri için yanıtlayacak.

Karbapenemaz üreten Enterobacteriacea ile ilgili çok merkezli, retrospektif, kohort çalışması "INCREMENT"i ve bu çalışmanın Lancet Infectious Diseases yayınını SORU-KATKILARINIZLA HEP BİRLİKTE İNCELEYECEĞİZ!

www.infeksiyondunyasi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu:"INCREMENT" Çalışması
Gutiérrez-Gutiérrez B, Salamanca E, de Cueto M, Hsueh PR, Viale P, Paño-Pardo JR, et al; EIPI/ESGBIS/INCREMENT Investigators. Effect of Appropriate Combination Therapy on Mortality of Patients with Bloodstream Infections Due to Carbapenemase-Producing Enterobacteriaceae (INCREMENT): A Retrospective Cohort Study./ Lancet Infect Dis 2017; 17(7): 726-34.
Sunucu:Prof. Dr. Hamdi AKAN
Araştırmacı:Prof. Dr. Özlem KURT AZAP
Tarih-Saat::13 Eylül 2017 Çarşamba, 12.15
Yer:www.infeksiyondunyasi.org
Haberler