Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
KIRKBİRİNCİ SESLİ KİTABI: "NIKOLAY GOGOL - BURUN"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin kırkbirinci sesli kitabı "NIKOLAY GOGOL - BURUN".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı ünlü Rus yazar Nikolay GOGOL'un 1836 yılında Puşkin'in yönettiği "Savremennik" dergisinde yayınlanan öyküsü "BURUN".

Kitabı seslendirenler arasında Müjdat GEZEN, Şener ŞEN, Şemsi İNKAYA, Zihni KÜÇÜMEN hatta Münir ÖZKUL da var. Konusu da ilginç; bir sabah uyandığınızda burnunuzun yerinde olmadığını fark etseydiniz ne yapardınız? Ya da yolda burunsuz bir insan görseniz? Nikolay GOGOL, bu neşeli, zıpır ve şaşırtıcı öyküsünde, burnunu kaybeden bir adamın, acayip, heyecanlı ve eğlenceli serüvenini anlatıyor. Bakalım, kahramanımız kayıp burnunu bulabilecek mi?

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Müjdat GEZEN, Şener ŞEN, Şemsi İNKAYA, Zihni KÜÇÜMEN ve Münir ÖZKUL tarafından seslendirilen "NIKOLAY GOGOL - BURUN" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler