Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI
"SANAL KEYPAD'Lİ HIV/AIDS
CANLI KONFERANSLAR SERİSİ"
2. CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

İNFEKSİYON DÜNYASI "Sanal Keypad"li HIV/AIDS Canlı Konferanslar Serisi"nin 2. Canlı Konferansı Prof. Dr. Volkan KORTEN'in sunumuyla "Daha Önce HIV/AIDS Tedavisi Almamış Hastalarda E/C/F/TAF Tedavisi" başlığıyla 17 Ekim 2017 Salı günü www.infeksiyondunyasi.org'da gerçekleştirildi.

Sanal Keypad'li olarak gerçekleştirilen Canlı Konferansta Prof. Dr. Volkan KORTEN, çoktan seçmeli olarak hazırlamış olduğu 4 adet soruyu konferansın belirli yerlerinde katılımcılara sordu. Aynı zamanda sorular katılımcıların ekranına otomatik olarak düştü. Katılımcılar, konferansa katıldıkları cihazları keypad gibi kullanarak soruları yanıtladılar. Soruların yanıtları 15 saniye içerisinde yüzdelik tablo şeklinde Canlı Konferans ekranında gösterildi. Prof. Dr. Volkan KORTEN verilen yanıtlar üzerinden değerlendirmelerde bulunarak soruların doğru yanıtlarını açıkladı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler