Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NDE
TIP KİTAPLARINI SESLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ...
DÖRDÜNCÜ SESLİ TIP KİTABI: "UYKUDA SOLUNUM BOZUKLUKLARI"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin dördüncü sesli tıp kitabı Türk Toraks Derneği'nin 2015 yılında yayınladığı, editörlüğünü Prof. Dr. Oya İTİL, Prof. Dr. Oğuz KÖKTÜRK, Prof. Dr. Sadık ARDIÇ, Prof. Dr. Çağlar ÇUHADAROĞLU ve Doç. Dr. Hikmet FIRAT'ın yaptığı "UYKUDA SOLUNUM BOZUKLUKLARI".

"UYKUDA SOLUNUM BOZUKLUKLARI" kitabının bölümlerinin seslendirilmiş haliyle birlikte PDF dosyasını da TORAKSIM, "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nde bulabilirsiniz.

"UYKUDA SOLUNUM BOZUKLUKLARI" Kitabı'nın seslendirmesini gerçekleştiren Dr. Sadık ARDIÇ, Dr. Leyla BOSTAN, Dr. Çağlar ÇUHADAROĞLU, Dr. Ömer Tamer DOĞAN, Dr. Hikmet FIRAT, Dr. Selma FIRAT, Dr. Oya İTİL, Dr. Özen KAÇMAZ BAŞOĞLU, Dr. Filiz KEYF, Dr. Önder ÖZTÜRK, Dr. Tansu ULUKAVAK ÇİFTCİ ve Dr. Ahmet URSAVAŞ'a çok teşekkür ediyoruz.

Sesli tıp kitabını TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"UYKUDA SOLUNUM BOZUKLUKLARI" sesli tıp kitabını dinledikten sonra isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler