Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

1500'Ü AŞKIN HEKİMİN
54 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
262 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLEDİĞİ ve
65 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"KILAVUZLARDAN DA ÖTE… NE YAPIYORUZ? NE YAPMALIYIZ?"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da "Kılavuzlardan da öte... Ne yapıyoruz? Ne yapmalıyız?" Canlı Konferansı Prof. Dr. Hakan KARPUZ ve Prof. Dr. Tevfik ECDER'in sunumlarıyla 25 Ekim 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

1500'Ü AŞKIN HEKİMİN 54 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 262 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLEDİĞİ ve HİPERTANSİYONLA İLGİLİ 65 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Hakan KARPUZ ve Prof. Dr. Tevfik ECDER'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Sayın hocalarıma bu öğretici ve neşeli sunumları için çok teşekkür ederim.

*Selamlar. Çok güzel bir sunumdu. Katkılarınız için teşekkür ederiz. İyi akşamlar. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi

*Kayseri Acıbadem Hastanesi'nden selamlar...

*Ahmet Mete ÖNDER
Çok teşekkür ederim, çok güzel bir konferans oldu. Sağolun, varolun.

*Recep ERMUT
Güzel sunum için teşekkürler hocalarım.

*Ayhan DEMİR
Sunum için teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler