Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

19 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ ve
148 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN
"SIK RASTLANAN GASTROİNTESTİNAL SEMPTOMLAR:
KABIZLIK ve TEDAVİ SEÇENEKLERİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
TİHUDUM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Wellcare Gastrointestinal Sağlık Köşesi çerçevesinde "Sık Rastlanan Gastrointestinal Semptomlar: Kabızlık ve Tedavi Seçenekleri" Canlı Konferansı Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde; Prof. Dr. Cem KALAYCI'nın sunumuyla 24 Ekim 2017 Salı günü gerçekleştirildi.

19 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ ve 21 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 148 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN Canlı Konferans Prof. Dr. Cem KALAYCI'nın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz...

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Güler TÜRKEŞ
Cem hocam yine gayet enerjik bir sunum aktardı bizlere. Emeği geçenlere teşekkürler.

*Mehmet KUNDAK
Teşekkürler aydınlatıcı bilgiler için, selamlar...

*Tülay ÇAKIR BAKKALOĞLU
Çok teşekkür ediyorum sunumunuz için.

*Dilvin ALİBEYGİL
Bu güzel sunum için çok teşekkür ederiz.

*Abdulbaki GAYDAN
Sunum çok güzeldi... Teşekkür ederim.

*Tamer ALICI
Sunum için teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler