Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"SANAL KEYPAD'Lİ
HIV/AIDS CANLI KONFERANSLAR SERİSİ”NİN DÖRDÜNCÜSÜNDE
İNFEKSİYON DÜNYASI TARAFINDAN VERİLEN
KİTAPLARI KAZANAN 5 ÜYEMİZ KİMLER OLDU?

İNFEKSİYON DÜNYASI "Sanal Keypad'li HIV/AIDS Canlı Konferanslar Serisi"nin 4. Canlı Konferansı 20 Aralık 2017 Çarşamba günü Prof. Dr. Atahan ÇAĞATAY'ın sunumuyla www.infeksiyondunyasi.org'ta "HIV/AIDS: Böbrek Yetmezlikli Hastada E/C/F/TAF" başlığıyla gerçekleştirildi.

Canlı Konferans sırasında sorulan sorulardan en çok soruya en hızlı doğru yanıt veren Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Yard. Doç. Dr. Selçuk NAZİK, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Dr. Özlem ALDEMİR, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Gürsel ERSAN, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Uzm. Dr. Zeynep Banu RAMAZANOĞLU ve Özel Lara Anadolu Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Serpil MIZRAKÇI İNFEKSİYON DÜNYASI tarafından hediye edilecek kitaplar içerisinden istedikleri bir kitabı alma hakkını kazandılar.

Kazanan üyelerimizi kutluyor, İNFEKSİYON DÜNYASI'nda bu tarz hediye ve süprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler