Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

168 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN ve
19 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"SIK RASTLANAN GASTROİNTESTİNAL SEMPTOMLAR:
GAZ-ŞİŞKİNLİK VE TEDAVİ SEÇENEKLERİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Wellcare Gastrointestinal Sağlık Köşesi çerçevesinde "Sık Rastlanan Gastrointestinal Semptomlar: Gaz-Şişkinlik ve Tedavi Seçenekleri" Canlı Konferansı Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde; Prof. Dr. Zeynel MUNGAN'ın sunumuyla 22 Kasım 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

15 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 168 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN, 19 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Zeynel MUNGAN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Dilvin ALİBEYGİL
Öğle aranızı bizim için ayırıp, yaptığınız bu güzel sunum için çok teşekkürler.

*Edanur BALALAN
Hocam özellikle diyetsel bilgiler için çok teşekkürler.

*Özdal ERSOY
Sunum için çok teşekkürler.

*Meltem Naz KURUOĞLU
Ağzınıza sağlık, teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler