Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
ELLİALTINCI SESLİ KİTABI: "JOHN STEINBECK - UÇURUM KENARINDA"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin ellialtıncı sesli kitabı "UÇURUM KENARINDA".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı modern Amerikan Edebiyatı'nın en önemli yazarlarından Nobel Edebiyat Ödülü sahibi John STEINBECK'in kaleme aldığı ve radyo tiyatrosu olarak uyarlanan eseri "UÇURUM KENARINDA".

Danny, yüzyıllar önce Kaliforniya'ya gelmiş İspanyol yerleşimcilerin neslinden bir Paisano'dur. Arkadaşlığa paradan çok önem veren Danny, aniden bir mirasa konup iki eve birden sahip olunca, sokaktaki diğer arkadaşlarına kapılarını açar. Bu grubun özgürlük aşkı ve maddi dünyaya duydukları nefret, onları heyecanlı ve çoğu zaman komik maceralara sürükler. Ta ki, Danny, yeni yaşamındaki sorumluluklardan sıkılıp ortadan kaybolana kadar...

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"JOHN STEINBECK - UÇURUM KENARINDA" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler