Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

ÖĞRENCİLERİMİZDEN GELEN GERİ BİLDİRİMLER...
TEŞEKKÜRLER İNFEKSİYON DÜNYASI...
HIV/AIDS: ASİSTAN OKULU

HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED) ile Hacettepe Üniversitesi HIV/AIDS Tedavi ve Araştırma Merkezi (HATAM) tarafından düzenlenen, İNFEKSİYON DÜNYASI Platformu tarafından desteklenen "HIV/AIDS: ASİSTAN OKULU" 9-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Royal Seginus, Antalya'da 29 farklı ildeki 52 farklı kurumdan 70 öğrenci ve 25 öğretmen olmak üzere toplam 95 hekimin katılımı ile gerçekleşti.

"HIV/AIDS: ASİSTAN OKULU"nda öğrencilerimizden gelen geri bildirimler için teşekkür ederiz.

Aynı motivasyon ve heyecanla 2018 yılı Ekim ayında yapılacak ikinci HIV/AIDS: ASİSTAN OKULU'nda görüşmek ümidiyle...

ÖĞRENCİLERİMİZDEN GELEN GERİ BİLDİRİMLER...
TEŞEKKÜRLER İNFEKSİYON DÜNYASI...

*Düzenlediğiniz toplantı benim katıldığım en verimli toplantıydı. A'dan Z'ye konusal bütünlüğün olması çok güzeldi. Herkese teşekkür ederim. Devamını, katılamayan arkadaşların da faydalanması açısından lütfen yenileyin. Sizi seviyoruz :)

*Kesinlikle çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve tekrarının yapılmasını öneriyorum. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

*Çok faydalı, öğretici buldum. Ben bu şansı yakaladım, uzmanlık diplomasını almadan önce tüm asistan arkadaşlarımın bu okuldan faydalanmasını isterim. Çok teşekkür ederim.

*HIV konusunda deneyimli hocalarımızdan yararlanmak, bilinçli hale gelmek açısından şahsen çok faydalandım. Çok teşekkür ederim.

*Çok faydalı bir eğitim, ben uzman doktorum ve HIV hastası takip etmeyi planlıyor ama cesaret edemiyordum. Bu eğitim ve hediye edilen kitap (bu kitap için de tekrar teşekkürler) sayesinde ilerleyen dönemde HIV polikliniği açıp hasta takibi yapmayı hayata geçireceğim. Sağolun.

*Tüm hocalarıma, katkısı olanlara teşekkür ediyorum. Tıbbi açıdan faydalanmamız dışında sosyal açıdan da meslektaşlarımızla fikir alışverişi açısından verimli bir program olması nedeni ile bu tarz programların daha sık yapılması güzel olur düşüncesindeyim.

*Bana çok yeni bilgi kattığını düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.

*Çok yararlıydı, gerçekten çok teşekkür ederim. HIV polikliniğini 4 aydır aktif olarak yapıyorum ama bu 2 günde muhteşem bilgiler aldım. Herkese çok teşekkürler.

*Temel bilgiler, bilgiye ulaşım yolları, yeni araştırmalar hakkında faydalandığım mükemmel bir okuldu. Tüm öğretmenlerin ve katkıda bulunanların emeğine sağlık.

*Oldukça eğitici, bilgilendirici bir kurs oldu. Aynı zamanda çok da eğlenceliydi. Herkese teşekkürler.

*Asistan doktorum. Son yılımdayım. Çok faydalı oldu kesinlikle. Çok teşekkür ederim. Herşey çok güzeldi. Özellikle eğitimimiz sırasında hocalarımızın takip konusunda daha ön planda olduğu konuda kendi adıma bilgim arttı.

*Hem basic düzeyde hem güncel bilgiler içeren her düzeye hitap eden bir kurs oldu. Her asistanın mezun olmadan önce 1 kez katılması gerekir diye düşünüyorum. Bu nedenle herkesin katılabilmesi için yılda 1-2 kez tekrarlanmalı.

*Bu kadar kaliteli ve samimi hocalarla anlaşılması çok zor olan HIV ve AIDS konusunu hap niyetine öğrendik. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

*Asistanlar için oldukça faydalı oldu. Tekrarının planlanması bizleri çok sevindirir, her şey için teşekkürler.

*Konaklama ve kongre çok güzeldi. Güzel arkadaşlıklar elde ettik, çalıştık. Teşekkürler.

*Okul çok güzeldi, yeni takip eden bir klinik olarak bilgilerin netleşmesine neden oldu. Tekrarlarının yapılmasını rica ediyoruz.

*Olduğum bölümde HIV hastası takip edilmediğinden verilen eğitimden çok faydalandım. Devamının gelmesi temennisi ile teşekkürler.

*Okulumuz çok güzeldi. Her şey için teşekkürler.

*Çok faydalı oldu. Tüm hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Başka toplantılarda görüşmek üzere.

*Öğrenci - öğretmen ilişkisi yardımcıydı. Teşekkürler.

*Çok güzel ve verimli bir kurs oldu teşekkür ederiz.

*Çok faydalandık teşekkürler.

*Genel olarak çok başarılı bir toplantı oldu.

*Her şey için çok teşekkürler.

*Emeğinize sağlık. Herşey için çok teşekkürler.

*Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

*Çok güzel ve faydalı oldu.

*Kongrelerden ziyade bu şekilde asistan okulları biz asistanlar adına çok daha verimli oluyor. Konu anlatımları daha çok olgu üzerinden olmasını isterim kendi adıma.

*Okul gerçekten çok verimliydi. Hocalarımızın slaytları ve anlatımları genel olarak verimliydi.

*Sadece asistanların değil periferdeki genç uzmanlarında eğitime alınması çok çok önemli.

*Teşekkürler.

*Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

*Çok güzel ve verimli bir toplantı oldu. Teşekkür ederiz.

*Güzel ve verimli oldu. Otel de güzeldi. Devam etmesini dilerim.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler