Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

1000'İ AŞKIN HEKİMİN
100 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
214 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLEDİĞİ ve
36 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"FARKI YAKINDAN GÖRH"
CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da "FARKI YAKINDAN GÖRH" Canlı Konferansı Prof. Dr. Halis ŞİMŞEK ve Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ'in sunumlarıyla 28 Şubat 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

1000'İ AŞKIN HEKİMİN 100 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 214 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLEDİĞİ ve 36 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Halis ŞİMŞEK ve Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
TİHUDUM bilimsel platformu sayesinde siz değerli hocalarımızı dinlemek bizim için çok önemli, çok teşekkür ederiz. Sadi hocamızı da görmek güzel. Karşıyaka'dan selamlar. Teşekkürler...

*Kaan İLTER
Teşekkür ederiz hem TİHUDUM'a hem de size.

*M. Burak ÖLMEZ
Çok teşekkürler değerli hocalarım. Saygılarımla...

*Ali Rıza ERDOĞAN
Teşekkürler çok yararlandım...

*Mustafa GÜNEŞ
Harikaydı. Teşekkürler...

www.tihudum.org

Haberler