Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

49 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
160 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN ve
14 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"KOAH TEDAVİSİNDE YENİLİĞE IŞIK TUTUN!"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da "KOAH Tedavisinde Yeniliğe Işık Tutun!" Canlı Konferansı Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK ve Prof. Dr. Kerim GÜLER'in sunumlarıyla 17 Nisan 2018 Salı günü gerçekleştirildi.

49 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 160 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN ve 14 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK ve Prof. Dr. Kerim GÜLER'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Dilvin ALİBEYGİL
Bu güzel sunum için sayın hocalarıma ve emeği geçenlere çok teşekkürler.

*Derviş AKKURT
Teşekkürler hocalarım.

*Demet ELVAN CENGİZ
Çok güzeldi, teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler