Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ'NİN
ALTMIŞBEŞİNCİ SESLİ KİTABI: "TOLSTOY - İTİRAFLARIM"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin altmışbeşinci sesli kitabı "TOLSTOY - İTİRAFLARIM".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı Rus edebiyatının en ünlü yazarlarından TOLSTOY'un 1880 yılında yayınlanmış eseri "İTİRAFLARIM".

"Savaş ve Barış" ve "Anna Karenina" gibi gerçekçi kurgunun zirvesinde eserler ortaya koyan, Rus edebiyatının en ünlü yazarlarından TOLSTOY'un iç dünyasına bir yolculuk olan İTİRAFLARIM, ünlü yazarın yıllar süren arayışını konu alıyor.

Maddi başarısı ve sosyal konumuna rağmen hayatını anlamsız bulan TOLSTOY'un kendini ve dini anlamaya çalıştığı denemeleri, hayatı anlamaya çalışan herkese hitap ediyor. Çocukluğunda öğretilenleri geride bırakmasıyla başladığı kendini bulma yolculuğunda TOLSTOY varoluşunun sebeplerini bilim, felsefe, doğunun inanışları gibi pek çok farklı yerde arıyor.

Hayatı anlamlandırmaya çalışan bu otobiyografik eser hem savaşa hem barışa tanık olmuş, zengin, sevilen ve mutlu bir adamı depresyona sokan derin bir arayışın meyvesi.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"TOLSTOY - İTİRAFLARIM" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler