Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
İKİNCİ BİLİM-KURGU ÖYKÜSÜ:
DR. BENAN MÜSELLİM'İN SESLENDİRDİĞİ
"ISAAC ASIMOV - AYNADAKİ GÖRÜNTÜ"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin İkinci Bilim-Kurgu Öyküsü Dr. Benan MÜSELLİM'in Seslendirdiği "ISAAC ASIMOV - AYNADAKİ GÖRÜNTÜ".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki öyküsü, Amerikalı bilim-kurgu yazarı Isaac ASIMOV'un kaleme aldığı eseri "AYNADAKİ GÖRÜNTÜ".

Isaac ASIMOV pek çok konuda yapıtları olmasına karşın, bilim-kurgu eserleri ve popüler bilim kitapları ile tanınmıştır. Kurgu olmayan çok sayıda eserinin yanı sıra fantezi dalında da eserler vermiştir. Isaac ASIMOV'un "Aynadaki Görüntü" eseri ilk defa 1972 yılında "Analog Science Fiction and Fact" dergisinde yayınlanmış ve daha sonra 1973 basımı "Best of Isaac Asimov" toplamasına da girmiş bir öyküdür.

Sesli öyküyü TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, öykü hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"ISAAC ASIMOV - AYNADAKİ GÖRÜNTÜ" sesli öyküsünü isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler