Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

KATILIMCILARDAN GELEN 244 SORUDAN 186'SININ YANITLANDIĞI VE
416 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN
"ETİK KURULLAR KONUŞUYOR 2018" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
KADUZEM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından Klinik Araştırmalar Derneği desteği ile Klinik Araştırmalar Derneği Uzaktan Eğitim Programı olan KADUZEM (www.kaduzem.org)'de 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü "Etik Kurullar Konuşuyor 2018" Canlı Konferansı gerçekleştirildi. 135 dakika süren Canlı Konferans Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucularda yer alan modül üzerinden hayata geçirildi.

KATILIMCILARDAN GELEN 244 SORUDAN 186'SININ YANITLANDIĞI VE 416 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN Canlı Konferansta panelistlerimiz; T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Klinik Araştırmalar Daire Başkanı Dr. Ecz. Nihan BURUL BOZKURT, T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Tıbbi Cihaz Onaylanmış Kuruluş ve Klinik Araştırmalar Daire Başkanı Dr. Asım HOCAOĞLU, Başkent Üniversitesi Klinik Araştırmalar Etik Kurul Başkanı Prof. Dr. Meral TUNCER katılımcılardan gelen soruları Klinik Araştırmalar Derneği Başkanı Prof. Dr. Hamdi AKAN'ın moderatörlüğünde yanıtladılar.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.kaduzem.org aracılığıyla "KADUZEM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "KADUZEM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Cansel ATİNKAYA ÖZTÜRK
Sayın hocalarım öncelikle böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederim. Ben Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Etik Kurul Başkanıyım.

*Isa YILDIZ
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Etik Kurul Üyesi; hepinize çok teşekkür ederiz...

*Mucip GENİŞEL
Böyle bilgilendirici bir program düzenlediğiniz için teşekkür ederim.

*Güliz DİRİMEN ARIKAN
Değerli zamanınızı ayırıp bilgilerinizi paylaştığınız için sonsuz teşekkürler.

*Nureddin YUZKAR
Programın tekrarını ve devamını isteriz. Saygılarımla.

*Meral DURU
Çok teşekkürler, çok faydalı bir oturum oldu. Devamı dileğiyle...

www.kaduzem.org

Haberler