Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

2018 YILI HAZİRAN AYI TORAKSIM, "SİNEMA KULÜBÜ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

"SATICI (The Salesman)" filminin konuşulduğu 2018 yılı Haziran ayı "SİNEMA KULÜBÜ" Canlı Konferansı 12 Haziran 2018, Salı günü Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org) ve İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org) Ortak Canlı yayınıyla gerçekleştirildi.

Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü ile gerçekleştirilen Canlı Konferansta; Dr. Benam MÜSELLİM (İstanbul), Dr. Metin AKGÜN (Erzurum) ve Dr. Kemalettin ÖZDEN (Erzurum) Asghar FARHADİ'nin Yabancı Film Oscarı'nı alan "SATICI (The Salesman)" filmi hakkında konuştular.

42 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 58 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferansın video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında chat ekranında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Şermin BÖREKÇİ
Çok çok çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık sayın hocalarım...

*Sibel ARSLAN
Emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

*Gülcihan ÖZKAN
Çok teşekkür ederiz... Sinema konuşmak çok güzeldi. Ayrı bir boyut.

www.toraksim.org

Haberler