Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA 2018 YILI HAZİRAN AYINDA
KİTAP KAZANAN ÜYELERİMİZ BELLİ OLDU!

Her ay TORAKSIM (www.toraksim.org)'ı en çok ziyaret eden, en çok beğeni-paylaşım yapan üyelerimizden daha önce ödül kazanmamış 3 üyemize kitap hediye ediyoruz. 2018 yılı Haziran ayında kitapları kazanan üyelerimiz Dr. Cüneyt SALTÜRK, Dr. Gülhan BOĞATEKİN ve Dr. Pınar YILDIZ GÜLHAN oldu. 2018 yılı Mayıs ayı kitaplarını Dr. A. Fuat KALYONCU seçmişti, bu ayın kitaplarını ise Türk Toraks Derneği'nin yeni başkanı Dr. Hasan BAYRAM seçti. Kendisinin seçtiği Simyacı (Paulo Coelho), Faust (Goethe) ve Ulusal Kültür Savaşı (Attila İlhan) kitapları çok yakında kazanan üyelerimizin eline ulaştırılacaktır.

Her ay kitap ödüllerinin devam edeceğini, ayrıca TTD 22. Yıllık Kongresi'ne kadar TORAKSIM'ı en çok ziyaret eden 3 üyemize kongre katılım bursu verileceğini hatırlatalım. Her beğeni 2, her paylaşım 5 ziyaret değerinde olacaktır (günde 5 ziyaret, 5 beğeni ve 3 paylaşımdan fazlası değerlendirme dışı tutulacaktır).

NOT: TORAKSIM platformunun yöneticileri değerlendirme dışı tutulmaktadır. Dereceye giren üyelerimiz TTD 22. Yıllık Kongresi'ne bir sebeple bu burs ile katılamaz ise sıralamada ardından gelenler bu hakka sahip olacaktır.

Hepsi ve Daha Fazlası İçin
www.toraksim.org

Haberler