Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"DOLU DOLU HIV VAKALARI CANLI KONFERANSLAR SERİSİ"NİN
4. CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

İNFEKSİYON DÜNYASI'nda "Dolu Dolu HIV Vakaları Canlı Konferanslar Serisi"nin 4. Canlı Konferansı Uzm. Dr. Hülya ÖZKAN ÖZDEMİR'in sunumuyla 31 Mayıs 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferansta İNFEKSİYON DÜNYASI, Ortak Pano'dan ulaşılan H.Ş. vakasını çözmek için 112 kez (64 farklı hekim) ve A.A. vakasını çözmek için 135 kez (58 farklı hekim) Sanal Vaka Programı'na giren üyelerimizin vakaların teşhis-tedavisi ile ilgili verdikleri yanıtlar ve yaptıkları işlemler değerlendirilip "Yeni Tanı Almış HIV ile Yaşayan Bir Birey İçin Tedavi Seçiminde Neleri Değerlendiriyoruz?" ve "Tedavi Deneyimli HIV Pozitif Hastada Tedavi Değişimini Ne Zaman Düşünüyoruz?" konuları Uzm. Dr. Hülya ÖZKAN ÖZDEMİR tarafından H.Ş. ve A.A. olguları üzerinden anlatıldı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz.

İyi seyirler dileriz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler