Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"SAĞLIKTA ŞİDDET" CANLI KONFERANSI...

10 Temmuz 2018 Salı günü Saat 12.15'te Prof. Dr. A. Fuat KALYONCU'nun moderatörlüğünde Prof. Dr. M. Raşit TÜKEL'in sunumuyla "Sağlıkta Şiddet" Canlı Konferansı gerçekleştirilecektir.

Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan konsey modülü üzerinden gerçekleştirilecek Canlı Konferansa Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'dan, İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'ndan, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'dan, Türk Hastane İnfeksiyonları Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org)'den, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'ndan,Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu olan KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)'dan ve Romatoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'den katılabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu:Sağlıkta Şiddet
Moderatör:Prof. Dr. A. Fuat KALYONCU,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı
Konuşmacı:Prof. Dr. M. Raşit TÜKEL,
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi,
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı
Tarih-Saat:10 Temmuz 2018 Salı, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.toraksim.org
www.infeksiyondunyasi.org
www.tihudum.org
www.hiderim.org
www.pediatridunyasi.org
www.kbbdunyasi.org
www.romatolojim.org

www.toraksim.org

Haberler