Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

GEZGİN NEFESLERİN GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUKLARI
BALKANLAR TURU GEZİ NOTLARI
TORAKSIM "GEZGİN NEFESLER" KÖŞESİ'NDE...

Dr. Şerif KURTULUŞ, Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org) "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'nde Balkanlar turunu; İstanbul'dan başlayıp Yunanistan, Selanik, Kavala, Bulgaristan, Sofya, Romanya'da gezdikleri şehirleri sembolleştiren yerleri ve ziyaret ettikleri tarihi birçok noktayı fotoğraflarla birlikte anlattı.

Türk Toraks Derneği ailesinin güzide üyeleri ve sevdikleri, TTD'nin eski-yeni başkanları ve Türkiye'nin farklı coğrafyalarında çalışan nice "GEZGİN NEFESLERİN" birlikte katıldıkları Balkanlar turu gezi notuna "UYUMLU BİR GRUP OLMAK; GEZGİN NEFESLER BALKANLAR TURUNDA" başlığı ile TORAKSIM, "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'nden erişebilirsiniz.

Sizler de gezdiğiniz gördüğünüz yerleri üyelerimize anlatmak istemez misiniz? İstediğiniz uzunlukta yazdığınız yazıyı ve çektiğiniz fotoğrafları "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'nde yer alması için benantoraks@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

TORAKSIM, "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilir, yorum ve beğenilerinizi iletebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler