Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
YETMİŞÜÇÜNCÜ SESLİ KİTABI: "TOLSTOY - GEÇ KALAN ADALET"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin yetmişüçüncü sesli kitabı "TOLSTOY - GEÇ KALAN ADALET".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı Rus edebiyatının en ünlü yazarlarından TOLSTOY'un bir tüccarın başından geçen olaylarını anlattığı eseri "GEÇ KALAN ADALET".

Vladimir şehrinde Aksenov adlı genç bir tüccar yaşıyordu. Bu tüccarın iki dükkanı ile bir evi vardı. Aksenov, yakışıklı, kumral kıvırcık saçlı, pek şen, sesi pek güzel bir adamdı. Bir yaz günü, Aksenov, Nijniy panayırına gitmek için yola çıkar. Aksenov'un karısı gördüğü rüya üzerine bu panayıra gitmemesi için yalvarmasına rağmen Aksenov karısını dinlemez ve panayıra gitmek için yola çıkar. Bu eserde suçsuz yere hapse atılan bir adamın hikayesini dinleyeceksiniz.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"TOLSTOY - GEÇ KALAN ADALET" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler