Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"TÜRKİYE'DE BİLİM, BİLİMSEL ARAŞTIRMALARIN DURUMU VE GELECEĞİ"
CANLI KONFERANSI...

8 Ağustos 2018 Çarşamba günü Saat 12.15'te Prof. Dr. A. Fuat KALYONCU'nun moderatörlüğünde Prof. Dr. Emin KANSU'nun sunumuyla "Türkiye'de Bilim, Bilimsel Araştırmaların Durumu ve Geleceği" Canlı Konferansı gerçekleştirilecektir.

Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecek Canlı Konferansa Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'dan, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'ndan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'ndan,Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu olan KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)'dan ve Romatoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'den katılabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu:Türkiye'de Bilim, Bilimsel Araştırmaların Durumu ve Geleceği
Moderatör:Prof. Dr. A. Fuat KALYONCU,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı
Konuşmacı:Prof. Dr. Emin KANSU,
Uluslararası Hematoloji Derneği Başkanı
Tarih-Saat:8 Ağustos 2018 Çarşamba, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.toraksim.org
www.infeksiyondunyasi.org
www.pediatridunyasi.org
www.kbbdunyasi.org
www.romatolojim.org

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler