Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
YETMİŞALTINCI SESLİ KİTABI:
"SIR ARTHUR CONAN DOYLE - SHERLOCK HOLMES, KAYIP ANTLAŞMA"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin yetmişaltıncı sesli kitabı "SIR ARTHUR CONAN DOYLE - SHERLOCK HOLMES, KAYIP ANTLAŞMA".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı İskoç Edebiyatı'nda bilim-kurgu, tarihi kitaplar, oyunlar, şiirler ve kurgu dışı düzyazı türünde eserler bırakan SIR ARTHUR CONAN DOYLE'nin eseri "SHERLOCK HOLMES, KAYIP ANTLAŞMA".

"Olayın üzerinden neredeyse on hafta geçtiğine ve herhangi bir ses çıkmadığına göre, antlaşmanın her nedense onlara ulaşmadığını düşünmek yanlış olmaz herhalde". Lord Holdhurst omuz silkti. "Hırsızın, bu antlaşmayı çerçeveletip duvara asmak için çalmış olduğunu düşünemeyiz ya Bay HOLMES. Bu çok saçma olurdu”. “Belki daha iyi bir teklif bekliyordur”. “Biraz daha beklerse hiçbir şey alamayacak. Zira antlaşma birkaç aya kadar gizli olmaktan çıkacak".

Kayıp antlaşma bir türlü bulunamamıştır ve bu görev Sherlock HOLMES'e düşmüştür. Dışişlerinde yüksek mevkide çalışan bir kişi çok gizli bir antlaşmanın kopyasını çıkarırken antlaşma çalınır! Çeşitli ipuçları kafaları karıştırsa da Sherlock HOLMES gerçeği bulacaktır!

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"SIR ARTHUR CONAN DOYLE - SHERLOCK HOLMES, KAYIP ANTLAŞMA" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler