Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA 2018 YILI TEMMUZ AYINDA
KİTAP KAZANAN ÜYELERİMİZ BELLİ OLDU!

Her ay TORAKSIM (www.toraksim.org)'ı en çok ziyaret eden, en çok beğeni-paylaşım yapan üyelerimizden daha önce ödül kazanmamış 3 üyemize kitap hediye ediyoruz. Ayrıca 2018 yılı Temmuz ayından itibaren TORAKSIM'ı en çok ziyaret eden asistan doktorlara da kitap ödülü vermeye başlıyoruz.

2018 yılı Temmuz ayının hediye kitaplarını Dr. Pınar ÇELİK seçti. Kitap kazanan üyelerimiz Dr. Abdurrahim YILDIZ'a Serenad (Zülfü Livaneli), Dr. Şermin BÖREKÇİ'ye Ömrümden Uzun İdeallerim Var (Suna Kıraç), Dr. Serap ARGUN BARIŞ'a Titanic Kemancıları (Bekir Coşkun) ve Asist. Dr. Berker ÖZTÜRK'e Gazap Üzümleri (John Steinbeck) kitapları çok yakında ulaştırılacaktır.

Her ay kitap ödüllerinin devam edeceğini, ayrıca TTD 22. Yıllık Kongresi'ne kadar TORAKSIM'ı en çok ziyaret eden 3 üyemize kongre katılım bursu verileceğini hatırlatalım. Her beğeni 2, her paylaşım 5 ziyaret değerinde olacaktır (günde 5 ziyaret, 5 beğeni ve 3 paylaşımdan fazlası değerlendirme dışı tutulacaktır).

NOT: TORAKSIM platformunun yöneticileri değerlendirme dışı tutulmaktadır. Dereceye giren üyelerimiz TTD 22. Yıllık Kongresi'ne bir sebeple bu burs ile katılamaz ise sıralamada ardından gelenler bu hakka sahip olacaktır.

Hepsi ve Daha Fazlası İçin
www.toraksim.org

Haberler