Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA 2018 YILI AĞUSTOS AYINDA
KİTAP KAZANAN ÜYELERİMİZ BELLİ OLDU!

Her ay TORAKSIM (www.toraksim.org)'ı en çok ziyaret eden, en çok beğeni-paylaşım yapan üyelerimizden daha önce ödül kazanmamış üyelerimize kitap hediye ediyoruz. 2018 yılı Ağustos ayında kitapları kazanan üyelerimiz Dr. Evrim KÜTÜK, Dr. Gökhan ERDOĞAN, Dr. Meltem ÇOBAN AĞCA ve Dr. Ökkeş GÜLTEKİN oldu. 2018 yılı Ağustos ayının hediye kitaplarını Türk Toraks Derneği Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Oya İTİL seçti. Prof. Dr. Oya İTİL tarafından seçilen kitaplar; Yüzyıllık Yalnızlık (Gabriel Garcia Marques), Günden Kalanlar (Kazuo Ishiguro), Patasana (Ahmet Ümit) ve Babalar ve Oğullar (Ivan Tugenyev) kitapları çok yakında kazanan üyelerimizin eline ulaştırılacaktır.

Her ay kitap ödüllerinin devam edeceğini, ayrıca TTD 22. Yıllık Kongresi'ne kadar TORAKSIM'ı en çok ziyaret eden 3 üyemize kongre katılım bursu verileceğini hatırlatalım. Her beğeni 2, her paylaşım 5 ziyaret değerinde olacaktır (günde 5 ziyaret, 5 beğeni ve 3 paylaşımdan fazlası değerlendirme dışı tutulacaktır).

NOT: TORAKSIM platformunun yöneticileri değerlendirme dışı tutulmaktadır. Dereceye giren üyelerimiz TTD 22. Yıllık Kongresi'ne bir sebeple bu burs ile katılamaz ise sıralamada ardından gelenler bu hakka sahip olacaktır.

Hepsi ve Daha Fazlası İçin
www.toraksim.org

Haberler