Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"ŞARBON: MERAK ETTİKLERİNİZ"
ORTAK CANLI KONFERANSI...

13 Eylül 2018 Perşembe günü Saat 12.15'te Prof. Dr. Necla TÜLEK ve Uzm. Vet. Hekim Selahattin ŞEN'in sunumlarıyla "ŞARBON: MERAK ETTİKLERİNİZ" Canlı Konferansı gerçekleştirilecektir.

Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecek Canlı Konferansa İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'ndan, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'dan, Türk Hastane İnfeksiyonları Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org)'den, Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'dan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'ndan, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu olan KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org)'dan, Romatoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'den ve Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'den katılabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacılarımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu:Şarbon: Merak Ettikleriniz
Konuşmacılar:Prof. Dr. Necla TÜLEK,
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi,
İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği
Uzm. Vet. Hekim Selahattin ŞEN,
Etlik Veteriner Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü,
Bakteriyoloji Teşhis Laboratuvar Şefi
Tarih-Saat:13 Eylül 2018 Perşembe, Saat: 12.15 - 13.15
Yer:www.infeksiyondunyasi.org
www.tihudum.org
www.hiderim.org
www.toraksim.org
www.pediatridunyasi.org
www.kbbdunyasi.org
www.romatolojim.org
www.ahefakademi.org

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler