Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"TİP 2 DİYABETTE GÖZDEN KAÇIRDIKLARIMIZ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "Tip 2 Diyabette Gözden Kaçırdıklarımız" Canlı Konferansı Dr. Mustafa KASAP'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Selçuk DAĞDELEN'in anlatımıyla 20 Eylül 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi.

149 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 22 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Selçuk DAĞDELEN'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelen soruya en hızlı doğru yanıtı veren İzmir Buca 7 No'lu ASM'den Dr. Mahir ÖZÜSTÜN AHEF tarafından verilen AHEKON-2018 KONGRESİ'ne Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz kongre katılım bursunu kazandı.

AHEF AKADEMİ'de 21 Kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirilecek her bir Canlı Konferans sırasında sorulacak olan soruya en hızlı doğru yanıtı vererek siz de AHEKON-2018 KONGRESİ'ne ücretsiz kongre bursu kazanabilirsiniz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Hakan UZUN
Muhteşem bir sunumdu, bu kadar pratik ve akılcı bilginin 45 dakikada aktarılması harikaydı. Selçuk hocamıza teşekkürler, Mustafa arkadaşımıza teşekkürler...

*Almıla Suna NİZAMOĞLU
Çok başarılı bir sunum. Teşekkürler AHEF AKADEMİ. Değerli hocam yine mükemmel.

*Esra SAYGI
Çok güzel bir sunumdu. Teşekkürler hocam… Teşekkürler AHEF AKADEMİ...

*Kutbettin BAKIR
Çok güzel bir sunum oldu. Emeklerinize sağlık.

*Burhan YILMAZ
Emeğinize sağlık arkadaşlar...

www.ahefakademi.org

Haberler