Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM "KİTAP KULÜBÜ" BAŞLIYOR!!!
CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN
TORAKSIM "KİTAP KULÜBÜ"NÜN İLK CANLI KONFERANSI
10 EKİM 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ, SAAT: 19.30'DA TORAKSIM'DA...

TORAKSIM "Kitap Kulübü" Canlı Konferanslar Serisi başlıyor.

TORAKSIM "Kitap Kulübü"nün ilk Canlı Konferansı 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 19.30'da Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da gerçekleştirilecektir.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konferansa Doç. Dr. Özge YILMAZ MANİSA'dan, Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ ise İSTANBUL'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar ve Paulo COELHO'nun "HİPPİ" kitabını yorumlayacaklar.

Sizler de Paulo COELHO'nun kendi yaşam öyküsüne belki de en yakın eseri olan "HİPPİ" kitabını Canlı Konferansımıza kadar okursanız, hep birlikte üzerinde konuşup, tartışabiliriz.

YAZILIMI ve TASARIMI TAMAMIYLA BİLİMSEL BİLİŞİM TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleşecek Canlı Konferansta ekran önünde yorumcularımızı izleyen üyelerimiz arzu ederlerse chat ekranından programa dahil olabilecekler.

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden, bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) Canlı Konferansı izleyebilir, chat ekranından soru-katkılarınızı gönderebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Katkılarınızla daha da güzelleşecek bu programa katılımınızı bekliyoruz.

Konu:HİPPİ
Yorumcular:Doç. Dr. Özge YILMAZ,
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı
Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ,
Göğüs Hastalıkları Uzmanı
Tarih-Saat:10 Ekim 2018 Çarşamba, Saat: 19.30 - 20.00
Yer:www.toraksim.org

www.toraksim.org

Haberler