Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
"AŞI REDDİ" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 17 Ekim 2018 Çarşamba günü Saat 12.15'te Dr. Sevilay SEVAL'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Mehmet CEYHAN'ın anlatımıyla "AŞI REDDİ" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferansın içeriğine katkıda bulunmak amacıyla www.ahefakademi.org adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra açılacak olan pop-up aracılığıyla konuyla ilgili olarak SORU, SORUN, GÖRÜŞ ve DENEYİMLERİNİZİ 15 Ekim 2018, Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar paylaşmanızı bekliyoruz.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya en hızlı doğru yanıt veren 1 AHEF AKADEMİ üyesine AHEF tarafından AHEKON-2018 KONGRESİ'ne katılma hakkı, Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz AHEKON-2018 kongre bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:AŞI REDDİ
Sunucu:Dr. Sevilay SEVAL,
AHEF Yönetim Kurulu Üyesi
Konuşmacı:Prof. Dr. Mehmet CEYHAN,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk İnfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı
Tarih-Saat:17 Ekim 2018 Çarşamba, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler