Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AŞI REDDİ İLE İLGİLİ
SORU, SORUN, GÖRÜŞ ve DENEYİMLERİNİZİ
PAYLAŞMANIZI BEKLİYORUZ...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 17 Ekim 2018 Çarşamba günü Saat 12.15'te Dr. Sevilay SEVAL'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Mehmet CEYHAN'ın anlatımıyla "AŞI REDDİ" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferansın içeriğine katkıda bulunmak amacıyla www.ahefakademi.org adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra açılacak olan pop-up aracılığıyla konuyla ilgili olarak SORU, SORUN, GÖRÜŞ ve DENEYİMLERİNİZİ 15 Ekim 2018, Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar paylaşmanızı bekliyoruz.

17 Ekim 2018, Çarşamba günü saat 12.15'te www.ahefakademi.org'ta yapılacak olan CANLI KONFERANS'ta konuşmacımız Prof. Dr. Mehmet CEYHAN göndermiş olduğunuz soruları yanıtlayacak, sorunlarınız ve deneyimlerinizle ilgili yorumlarda bulunacak.

www.ahefakademi.org adresinin üst tarafında bulunan "Üye Ol" butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan üyelik formunu doldurarak AHEF AKADEMİ'ye ÜCRETSİZ üye olup giriş yapabilirsiniz.

www.ahefakademi.org

Haberler