Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"YENİ ÇIKACAK ÖDEME VE SÖZLEŞME YÖNETMELİĞİNDEKİ MADDELER"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "Yeni Çıkacak Ödeme ve Sözleşme Yönetmeliğindeki Maddeler" Canlı Konferansı Dr. M. Ümit IŞILDAK ve Av. Cihat TORTUM'un sunumlarıyla 3 Ekim 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

172 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 42 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Dr. M. Ümit IŞILDAK ve Av. Cihat TORTUM'un katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelen soruya en hızlı doğru yanıtı veren TOKİ İnderesi ASM Battalgazi/MALATYA'dan Dr. Öznur ÖZDEMİR KÖSE AHEKON-2018 KONGRESİ'ne Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz kongre katılım bursu kazandı.

AHEF AKADEMİ'de 21 Kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirilecek her bir Canlı Konferans sırasında sorulacak olan soruya en hızlı doğru yanıtı vererek siz de AHEKON-2018 KONGRESİ'ne ücretsiz kongre bursu kazanabilirsiniz.

www.ahefakademi.org
Haberler