Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NDE
TIP KİTAPLARINI SESLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ...
BEŞİNCİ SESLİ TIP KİTABI: "BRONŞEKTAZİ"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin beşinci sesli tıp kitabı Türk Toraks Derneği'nin 2015 yılında yayınladığı, editörlüğünü Prof. Dr. Benan MÜSELLİM'in ve yardımcı editörlüğünü Prof. Dr. Bülent KARADAĞ'ın üstlendiği "BRONŞEKTAZİ".

Daha önce Türk Toraks Derneği tarafından yayınlanan "Diffüz Parankimal Akciğer Hastalıkları", "Göğüs Hastalıkları Uzmanları İçin Allerji", "Tüberküloz" ve "Uykuda Solunum Bozuklukları" kitapları seslendirilmişti. Son olarak "Bronşektazi" kitabını Türk Toraks Derneği Asistan Komitesinin çok değerli üyeleri, kendilerini görevlendirerek büyük emekle seslendirdiler.

"BRONŞEKTAZİ" Kitabı'nın seslendirmesini kısa sürede gerçekleştiren Dr. Ökkeş GÜLTEKİN, Dr. Neslihan KÖSE, Dr. Hilmi KESKİN, Dr. Berker ÖZTÜRK ve Dr. Ethem YILDIZ'a çok teşekkür ediyoruz.

"BRONŞEKTAZİ" kitabının bölümlerinin seslendirilmiş haliyle birlikte PDF dosyasını da TORAKSIM, "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nde bulabilirsiniz.

Sesli tıp kitabını TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"BRONŞEKTAZİ" sesli tıp kitabını dinledikten sonra isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler