Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"AŞI REDDİ" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "AŞI REDDİ" Canlı Konferansı Dr. Sevilay SEVAL'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Mehmet CEYHAN'ın anlatımıyla 17 Ekim 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

116 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 34 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Mehmet CEYHAN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelen soruya en hızlı doğru yanıtı veren Samsun Bafra Bahçeler ASM'den Dr. Gökhan ÖZCAN AHEKON-2018 KONGRESİ'ne Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz kongre katılım bursu kazandı.

AHEF AKADEMİ'de 21 Kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirilecek her bir Canlı Konferans sırasında sorulacak olan soruya en hızlı doğru yanıtı vererek siz de AHEKON-2018 KONGRESİ'ne ücretsiz kongre bursu kazanabilirsiniz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Engin ÇAPAR
Hocam aşı reddi önemli bir konu, burada bulunduğunuz için teşekkürler.

*Konul AHMADLİ
Ben Bakü'den izliyorum, çok teşekkür ederim hocam.

*Bülent KARALAR
Güzel hazırlanmış, yararlı bir program. Teşekkürler.

*Ayşegül DURGUT
Teşekkür ederiz. Güzel bir eğitimdi.

www.ahefakademi.org

Haberler