Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"OBEZİTE VE DİYABET YOLUNDA FRUKTOZ ŞURUBU VE SAĞLIĞIMIZ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 25 Ekim 2018 Perşembe günü Dr. Almıla Suna NİZAMOĞLU'nun sunuculuğunda; Prof. Dr. Seyhan ERSAN'ın anlatımıyla "OBEZİTE VE DİYABET YOLUNDA FRUKTOZ ŞURUBU VE SAĞLIĞIMIZ" başlıklı Canlı Konferans gerçekleştirildi.

129 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 42 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Seyhan ERSAN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelen birinci dikkate dayalı soruya en hızlı doğru yanıt veren Sivas Alibaba Aile Sağlığı Merkezi'nden Dr. Hatice GÖLBAŞI AHEF tarafından verilen AHEKON-2018 KONGRESİ'ne Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz kongre katılım bursu; ikinci dikkate dayalı soruya en hızlı doğru yanıt veren Adana Mahfesığmaz Aile Sağlığı Merkezi'nden Dr. Malik ÖZDEMİR ise Antalya Aile Hekimleri Derneği tarafından verilen 4. Ulusal Antalya Aile Hekimliği Kongresi'ne katılma hakkı, Kayıt + 3 Gece Akra Otel'de Konaklama'dan oluşan ücretsiz kongre bursu kazandı.

AHEF AKADEMİ'de 21 Kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirilecek her bir Canlı Konferans sırasında sorulacak olan soruya en hızlı doğru yanıtı vererek siz de AHEKON-2018 KONGRESİ'ne ücretsiz kongre bursu kazanabilirsiniz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Levent TÜNDAR
Prof. Dr. Seyhan hocamıza ve AHEF AKADEMİMİZE güzel sunum ve programları için teşekkür ederim.

*Kürşad AKKAYA
Bu güzel sunum için çok teşekkür ederiz.

*Bora SÖNMEZ
Çok teşekkür ediyoruz emeği geçenlere.

*Fevzi KÖMÜRCÜ
Oldukça bilgilendirici bir sunum. Teşekkürler.

*Hakan UZUN
Canlı yayın çok güzeldi. Elinize sağlık.

*Burhan YILMAZ
Harika bir sunum. Teşekkürler.

*Sevinç YILMAZ YETKİN
Tebrikler. Çok güzeldi. Ellerinize sağlık.

*Zehra GÜVEN SAĞLAM
Sunum süperdi.

www.ahefakademi.org

Haberler