Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
"HİPERTANSİYONDA 2018 KILAVUZU"
CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 1 Kasım 2018 Perşembe günü Saat 12.15'te Uzm. Dr. Murat ÇEVİK'in sunuculuğunda; Prof. Dr. Kerim GÜLER'in anlatımıyla "Hipertansiyonda 2018 Kılavuzu" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya en hızlı doğru yanıt veren 1 AHEF AKADEMİ üyesine AHEF tarafından AHEKON-2018 KONGRESİ'ne katılma hakkı, Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz AHEKON-2018 kongre bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:HİPERTANSİYONDA 2018 KILAVUZU
Sunucu:Uzm. Dr. Murat ÇEVİK,
Güdül Aile Sağlığı Merkezi, ANKARA
Konuşmacı:Prof. Dr. Kerim GÜLER,
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi,
İç Hastalıkları Anabilim Dalı, İSTANBUL
Tarih-Saat:1 Kasım 2018 Perşembe, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler