Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN
TORAKSIM ve İNFEKSİYON DÜNYASI'NDAN ORTAK CANLI YAYINLANACAK
TORAKSIM "SİNEMA KULÜBÜ"NÜN ÜÇÜNCÜ CANLI KONFERANSI
6 KASIM 2018 SALI GÜNÜ, SAAT: 19.30'DA...

TORAKSIM "Sinema Kulübü"nün üçüncü Canlı Konferansı 6 Kasım 2018 Salı günü Saat 19.30'da TORAKSIM ve İNFEKSİYON DÜNYASI Ortak Canlı yayınıyla gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferansta Prof. Dr. Kemalettin ÖZDEN ve Doç. Dr. Cüneyt SALTÜRK 2018 yılında yayınlanan ve halen bazı sinemalarda gösterimde olan "AHLAT AĞACI"nı ve Nuri Bilge CEYLAN sinematografisini konuşacaklar.

Üniversiteyi bitirip memleketine geri dönen 20'li yaşlarındaki Sinan, kitabını basabilecek bir sponsor ararken hem ailesiyle ilgili sorunlarla yüzleşiyor hem de bir dönem tanıdığı insanlarla yeniden buluşuyor. Geçmiş muhasebeleriyle birlikte gelen bu karşılaşmalar en temelde Sinan'ın kendisiyle yüzleşmesiyle sonuçlanıyor. Nuri Bilge CEYLAN'ın sekizinci sinema filmi olan "AHLAT AĞACI"nı siz de Canlı Konferansımıza kadar seyrederseniz, hep birlikte üzerinde konuşup, tartışabiliriz.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konferansa Prof. Dr. Kemalettin ÖZDEN ERZURUM'dan ve Doç. Dr. Cüneyt SALTÜRK ise İSTANBUL'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

Canlı Konferansta ekran önünde yorumcularımızı izleyen üyelerimiz arzu ederlerse chat ekranından programa dahil olabilecekler.

Canlı Konferansa bilgisayarlarınızdan veya mobil sistemlerden (iPad, iPhone ve Android cihazlar), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabilir; Canlı Konferans sırasında programa siz de dahil olarak soru ve görüşlerinizle katkıda bulunabilirsiniz.

Katkılarınızla daha da güzelleşecek bu programa katılımınızı bekliyoruz.

CANLI KONSEY MODÜLÜ ile 2018 YILI KASIM AYI TORAKSIM "SİNEMA KULÜBÜ" CANLI KONFERANSI
Konu:"AHLAT AĞACI" ve NURİ BİLGE CEYLAN SİNEMATOGRAFİSİ
Yorumcular:Prof. Dr. Kemalettin ÖZDEN (ERZURUM),
Doç. Dr. Cüneyt SALTÜRK (İSTANBUL)
Tarih-Saat:6 Kasım 2018 Salı, Saat: 19.30
Yer:www.toraksim.org
www.infeksiyondunyasi.org
www.toraksim.org
Haberler