Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
2018 YILI EKİM AYI TORAKSIM "KİTAP KULÜBÜ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da 2018 yılı Ekim ayı "KİTAP KULÜBÜ" Canlı Konferansı "HİPPİ" başlığı altında 10 Ekim 2018, Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü ile gerçekleştirilen 2018 Yılı Ekim Ayı TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ" Canlı Konferansında Paulo COELHO'nun "HİPPİ" kitabı konuşuldu. Doç. Dr. Özge YILMAZ MANİSA'dan, Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ ise İSTANBUL'dan online olarak, kendi bilgisayarları ile Canlı Konferans modülümüze bağlandılar.

49 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 71 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferansın video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında chat ekranında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Şermin BÖREKÇİ
Çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık. Bir sonraki Kitap Kulübü toplantısını şimdiden merakla bekliyorum.

*Benan MÜSELLİM
Çok teşekkür ederiz, çok güzeldi.

*Cüneyt SALTÜRK
Ağzınıza sağlık, iyi akşamlar.

*İmran ÖZDEMİR
Çok güzel bir sunum oldu. Çok teşekkürler.

*Pınar ÇELİK
Teşekkürler, emeğinize sağlık.

*Ayhan VAROL
Emeklerinize sağlık.

www.toraksim.org

Haberler