Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
"ÇOCUK SAĞLIĞINDA MOTOR-MENTAL GELİŞİM VE AİLE HEKİMİNİN ROLÜ"
CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 13 Kasım 2018 Salı günü Saat 12.15'te Dr. Nihan BAŞARAN'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Banu ANLAR'ın anlatımıyla "ÇOCUK SAĞLIĞINDA MOTOR-MENTAL GELİŞİM VE AİLE HEKİMİNİN ROLÜ" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya en hızlı doğru yanıt veren 1 AHEF AKADEMİ üyesine AHEF tarafından AHEKON-2018 KONGRESİ'ne katılma hakkı, Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz AHEKON-2018 kongre bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:ÇOCUK SAĞLIĞINDA MOTOR-MENTAL GELİŞİM VE AİLE HEKİMİNİN ROLÜ
Sunucu:Dr. Nihan BAŞARAN,
Aksaray Sultanhanı Aile Sağlığı Merkezi
Konuşmacı:Prof. Dr. Banu ANLAR,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı
Tarih-Saat:13 Kasım 2018 Salı, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler