Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
2018 YILI KASIM AYI TORAKSIM, "SİNEMA KULÜBÜ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

"AHLAT AĞACI" filmi ve Nuri Bilge CEYLAN sinematografisinin konuşulduğu 2018 yılı Kasım ayı "SİNEMA KULÜBÜ" Canlı Konferansı 6 Kasım 2018, Salı günü Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org) ve İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org) Ortak Canlı yayınıyla gerçekleştirildi.

Bilimsel Bilişim Canlı Konsey Modülü ile gerçekleştirilen Canlı Konferansta; Prof. Dr. Kemalettin ÖZDEN ERZURUM'dan, Doç. Dr. Cüneyt SALTÜRK İSTANBUL'dan ve Uzm. Dr. Mehmet Veysel COŞKUN ise ANKARA'dan online olarak, kendi bilgisayarları ile Canlı Konferans modülümüze bağlandılar.

88 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 63 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferansın video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Birsen OCAKLI
Sohbet çok güzel. İlgi ile takip ediyorum. Filmi seyrettiğimde bu kadar keyfli olacak mı şüpheye düştüm :))

*Pınar ÇELİK
Nuri Bilge CEYLAN filmleri ve Ahlat Ağacı'na ilişkin keyifli bir Sinema Kulübü izledik. Her 3 eleştirmene de çok çok teşekkür ederiz.

*Baran GÜNDOĞUŞ
Çok teşekkürler, zevkle dinliyorum...

*Meltem ÇOBAN AĞCA
Farklı bakış açıları sunduğunuz için çok teşekkürler.

*Zeynep IŞIKDOĞAN
Güzel program için çok teşekkürler.

*Sinan DURMUŞ
İyi akşamlar. Çok güzeldi... Bir sonraki konuda müthiş olacağa benziyor...

*Nerman ÖZCAN
Keyifle izledik. Devamını bekleriz.

www.toraksim.org

Haberler