Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
DOKSANBEŞİNCİ SESLİ KİTABI: "KNUT HAMSUN - AÇLIK"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin doksanbeşinci sesli kitabı "KNUT HAMSUN - AÇLIK".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı 1920 yılında Nobel Ödülü kazanan Norveçli yazar Knut HAMSUN'un 1890 yılında ilk baskısını yapmış romanı "AÇLIK".

Norveçli büyük romancı Knut HAMSUN'un kişiliğini ve ününü oluşturan en büyük romanı olan AÇLIK; ünlü bir yazar olma sevdasıyla yanıp tutuşurken, bir yandan da açlıkla pençeleşen bir gencin gerçekten duygulandırıcı öyküsünü anlatıyor. Dünya edebiyatının başyapıtları arasında anılmakta olan bu roman, 20. yüzyılın edebi açılışı olarak görülmekle beraber, modern ve psikolojik sürükleyici edebiyatın en önemli örneklerinden biri olarak kabul ediliyor.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"KNUT HAMSUN - AÇLIK" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler